Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

Zapytanie o cenę usługi cateringowej

                                                               Wieruszów, 8.05.2014 r.

PCPR.271.10.2014

Zapytanie o cenę

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie w związku z realizacją projektu „Integracja i aktywność” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwraca się z zapytaniem o cenę usługi cateringowej na zajęcia realizowane w ramach projektu „Integracja i aktywność” łącznie 4 jednodniowe spotkania, każde dla ok. 9 osób. Dokładna liczba posiłków zamawianych na dane spotkanie będzie ustalana nie później niż dzień przed planowanym terminem zajęć. Catering dla 1 osoby obejmować musi tzw. „drugie danie” składające się z: 1 porcji mięsa/ryby, klusek śląskich z sosem/ ziemniaków/ frytek/ ryżu, bukietu surówek (3 rodzaje). Zajęcia odbywać się będą w okresie czerwiec-listopad 2014. W ramach zaoferowanej ceny Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć zamówione posiłki pod wskazany przez Zamawiającego adres na terenie Wieruszowa w dniu odbywania się spotkań.

            W załączeniu wzór formularza ofertowego, na którym należy złożyć ofertę. Oferty należy składać do 16.05.2014 r. do godz. 12:00 na adres:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Ludwika Waryńskiego 15

98-400 Wieruszów

lub faksem na numer 627831995 lub drogą e-mailową na adres: pcpr_wieruszow@interia.pl

 

Oferty, które wpłyną do Centrum po wskazanym terminie lub nie zostaną złożone na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik do niniejszego zapytania nie będą rozpatrywane.

 

  Z poważaniem

Elżbieta Ochocka

Kierownik PCPR w Wieruszowie

 

 

Pobierz formularz ofertowy.(doc 122 KB)

Data dodania: 2014-05-14 11:35:06

Inne artykuły