Powiększ napisy | Pomniejsz napisy

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA DZIAŁALNOŚCI POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W WIERUSZOWIE

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA DZIAŁALNOŚCI

POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W WIERUSZOWIE

Szanowni Państwo!

W związku z występującą sytuacją dotyczącą zagrożenia COVID-19, mając na względzie zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie informuje, że od dnia 17 marca br. drzwi zewnętrzne PCPR w Wieruszowie będą zamknięte do odwołania. W razie konieczności załatwienia sprawy osobiście w Urzędzie, należy skorzystać z dzwonka znajdującego się przy drzwiach wejściowych w celu wezwania pracownika merytorycznego.

Bardzo prosimy przed każdą wizytą o kontakt telefoniczny (627831995 lub 627842320) lub mailowy (pcpr_wieruszow@interia.pl)z Urzędem celem ustalenia możliwości i sposobu załatwienia sprawy. Wiele spraw może nie wymagać Państwa osobistego stawiennictwa. Wszelkie informacje dotyczące działalności PCPR w Wieruszowie oraz wnioski można znaleźć na stronie internetowej wieruszow.pcpr.info.

Zachęcamy również do korzystania z elektronicznej komunikacji poprzez platformę ePUAP - www.epuap.gov.pl, oraz przypominamy o możliwości składania wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON za pośrednictwem platformy internetowej sow.pfron.org.pl.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Data dodania: 2020-03-17 09:01:58

Inne artykuły